تبلیغات
موفقیـتـی هــــا - ملودی موفقیت
دنیای ما پر از فرداست...

ملودی موفقیت

نویسنده :آرمین سالم
تاریخ:جمعه 12 فروردین 1390-07:27 ب.ظ

هنگامی که به سوی بالاتر از این جایگاه حرکت می کنم به محرک هایی نیاز دارم. یک سری محرک که من را بالا و بالا و بالا تر از اینی که هست می برد!من هنوز هم در حال حرکت به اوج هستم...اما دیر رسیدن به آن می تواند من را سرد کند و از حرکت بازدارد ...نیاز به حقیقت هایی دارم که به من ثابت کنند هر چه قدر هدفم بالا تر باشد، رسیدن به آن سعادت بیشتری برایم دارد....به حقایقی نیاز دارم که این دروغ بزرگ را که به هدفم نخواهم رسید از بین می برد...اولین حقیقت وجود خداست...

سجده ی با وقار انسان را نگاه کن! تو و خدایت یک گفتگوی عاشقانه ی ملکوتی انجام می دهید!  با وقار تر از آن، فرمانروایی  تو و بندگی زندگی است! تو می شوی خدای زندگی و زندگی می شود بنده ی زانوزده ی تو! در هرصورت تو به لبخند زندگی محتاجی هرچقدر که او بندگی بیشتر بکند و تو خدایی بیشتر، پس دیگران را شاد کن که به لبخند زندگی نیاز داری(نگذار شخصیت زانو زده تو باشی، نگذار).

از گریه های انسان موفق تعجب نکن! انسان موفق، پررنج ترین داستان هارا داشته است؛ و با همین قرارداد طبیعت است که موفق شده!(سختی هارا جور دیگر باید دید؛ مگر نه اینکه باید دوباره شد؟)

این را بدان که زندگی چشم سر و چشم دل ندارد و برای همین اشتباهات تورا فقط زمانی تشخیص می دهد که تو آن را بروز دهی؛ پس آنها را بپذیر تا هول نشوی و زندگی متوجه نشود(کفش می پوشی یا زمین را فرش می کنی؟)

تو قدرت حرکت در زمان را نداری و به همین دلیل شروع گذشته را فراموش کن و یک شروع تازه رقم بزن(پایان موفّقیت آمیز نمی خواهی؟)

فلان مشکل حل می شود باز هم نگران می شوی و فلان مشکل حل نمی شود بازهم نگران می شوی( نگرانی چه ابزار تازه ای برای موفّقیت است که ما متوجه نشده ایم؟)

نمی توان زانو زدن آهسته ی زندگی را حس کرد؛ فقط ببین، آنرا ببین و گریه نکن( در غیر این صورت اشک نمی گذارد ببینی، توهم می زنی و فکر می کنی زندگی سعادت مندانه ای نداری)

من یادگرفته ام حتی از اشتباهات و حماقت هایم خوشحال شوم. آنهارا می خواهم؛ نام آنهارا به تجربه تغییر میدهم..اینطوری احساس بهتری دارم(مگر نه اینکه راهی که من انتخاب کرده ام را هیچکس طی نکرده است؟)نوع مطلب : موفقیت