تبلیغات
موفقیـتـی هــــا - فقط دو نقطه ی دیگه!
دنیای ما پر از فرداست...

فقط دو نقطه ی دیگه!

نویسنده :آرمین سالم
تاریخ:پنجشنبه 18 فروردین 1390-09:40 ب.ظ

احتمال دارد آنهارا ندیده باشم...ولی آنقد مهم هستند که آن چیز را رقم می زنند. برای تشکیل آنها و با احتساب زمان صرف شده، احتمالا دو ژول انرژی مصرف کرده ام؛ از طرف دیگر میلیون ها ژول ذخیره کرده ام. نقطه هارا می گویم...اگر به آخرین نقطه ی آخرین جمله ی زندگی ام، اضافه شوند می شود سه نقطه که به عبارتی نقطه چین تداوم است. آن چیزی را هم که رقم می زنند نوع تداوم است. چه فکری می کنی؟! فکر می کنی ایستگاه توقف قبل از سه نقطه ها است و بعد از آنها کار تمام است؟!
تو نویسنده...نقاش ...سازنده!. ایستگاه تداوم بعد از سه نقطه را بنویس، طرح کن...ویا بساز. تغییر ایده ها و  شگفتی ها در لحظه رخ داده است.یعنی نترس و هر تراوشی را روی کاغذ زندگی بکش. یادت باشه تنها چیز ثابت، تغییره!!

ولی اهداف تو خیلی بزرگتر از اونی هستن که روی یک بورد نقاشی ترسیم بشن. خب اونهارو بشکن! خورد کن و کم کم بخور! و این تنها قائده ی تمام کردن تمام غذاست. من نقش محرکات زندگی ام رو جای اون سه نقطه قرار میدم. هرچیزی که برای من ارزش داره ولی نمیدونم چجوری براش زندگی کنم، بعد از نقطه چین تداوم میزارم.

زندگی من تا همین خط...ادامه= خودم،خانواده، همسرم، اهدافم( و تمام این ها می توانند یک نقطه چین برای تداوم من باشند).نوع مطلب : Everyday