تبلیغات
موفقیـتـی هــــا - " خوشبختی و موفقیت (موفق تر بودن) "
دنیای ما پر از فرداست...

" خوشبختی و موفقیت (موفق تر بودن) "

تاریخ:شنبه 6 فروردین 1390-05:05 ب.ظ

سلام

بنده در آرشیو اصول رسیدن به موفقیتم یک اصل نوزدهمی دارم که عبات است از :

"بشر به خوشبختی خیلی زود عادت می کند و چون خیلی زود عادت می کند خیلی زود هم فراموش می کند که خوشبخت است.پس خوشبختی و موفقیت همان حس گم شده ی درون توست،آن را بیاب"

ما انسانها خیلی خیلی خوشبختیم اما چون به آن عادت کرده ایم ،فراموش کرده ایم که خوشبختیم.

ما انسانها موفق هستیم اما چون به آن عادت کرده ایم،آنرا فراموش کرده ایم و از یاد برده ایم.همه ی ماانسانهای معمولی،در نگاه اولی که به خود می اندازیم هیچ نکته ی مثبت و هیچ موفقیتی در خود نمی بینیم،چون ما به موفقیت عادت کرده ایم،به موفق بودن عادت کرده ایم و به همین دلیل است که خود را انسانی موفق نمی دانیم و با تمام توان به دنبال به دست آوردن چیزی در جاهایی مثل کتاب ها و سمینارها هستیم که در وجودمان نهفته است،ولی چون به یک عادت تبدیل گردیده است آن را نمی بینم و حس نمی کنیم.

" یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم       آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم"

با هم به تعداد محدودی از موفقیت های نامحدود خود که غباری از عادت آنها را از یاد ما برده نگاهی می اندازیم:

1- نعمت آمدن بر روی این هستی؛نعمتی که به گفته ی احمد حلت،بزرگترین نعمتی است که هر انسانی در زندگی می تواند آن را داشته باشد.

نعمت سالم بودن،عاقل بودن،عاشق بودن،با خدا بودن،خدا را داشتن،اصالت خانوادگی و خانواده داشتن،حس زیبای دیدن و شنیدن و چشیدن و احساس کردن و بویدن را داشتن،و هزار و یک نعمت و موفقیت دیگر ی که چون به عادت تبدیل شده از دیدن آنها عاجزیم. 


تا الان زیاد شنده ایم که علت موفقیت فردی را گذر از بیماری لاعلاجی میدانند و چون توانسه است از آن بیماری سخت بگذرد و به سلامت کامل برسد آن را فرد موفقی(موفق تر ز خودمان) می دانیم. در این مثال رسیدن به سلامتی توانسته از او فردی موفق بسازد،و این در صورتی است که اکثر ما انسانها با وجود سالم بودن، خود را فردی موفق نمی دانیم و فکر می کنیم که موفقیت اکسیری نایاب است که روش بدست آورده آن فقط در کتاب های برایان تریسی و دکتر آزمندیان و امثال آنها نوشته شده است.پس همیشه به یاد داشته باشید که "شکر نعمت نعمتت افزون کند،کفر نعمت،نعمتت......"

نتیجه گیری نهایی باشد با خود شما دوستان موفقم.حال شما خود را تا چه اندازه موفق می دانید؟ من که جواب 100% را به خود می دهم و از آن می بالم.ولی این کافی نیست و ما باید برای موفق تر بودن،یعنی سالمتر بودن ،با خدا تر بودن و ...... تلاش کنیم.این است رمز موفقیت انسانهای موفق تر ؛ پس

                                      امیدوارم هر روز موفق تر باشیدنوع مطلب : موفقیت