تبلیغات
موفقیـتـی هــــا - مسابقه!
دنیای ما پر از فرداست...

مسابقه!

نویسنده :آرمین سالم
تاریخ:سه شنبه 6 اردیبهشت 1390-09:14 ب.ظ

Fear

شکست میتونه شکستت بده؟

سلام خدمت خوانندگان محترم

امروز قراره مسابقه ی بین یه مرد با بازیکن ترس گزارش بشه.

صدای هلهله ی تماشاچیان فضای زندگی رو پر کرده ،

حالا مرد وارد میدان میشه؛ یکم دستشو برای تماشاچیا تکون میده، ولی انگار یکم ترسیده، در این لحظه ترس با دود غلیظی وارد میشه؛ هیکلش واقعا بزرگ و زشته و بدنش پر از خار های تیزه که هر آن امکان داره مرد به اونها بخوره و بمیره.

داور مسابقه رو شروع میکنه، مرد با یه چهره ی ترسیده و رنگ پریده روبروی ترس می چرخه و ترس هم با چشمان قرمزش به اون زل زده؛ کم کم ترس نزدیک مرد میشه و مرد فقط عقب میره تا به دیواره ی میدان زندگی میخوره و ترس هم همینطوری جلو میره ولی عجیبه داره از سرعت ترس کم میشه؛ حالا به مرد میرسه؛ ولی می ایسته. چه هیجانی.

انگار ترس منتظر یه چیزیه؛ اون سعی میکنه چهره ی خودشو ترسناک تر کنه تا مرد بترسه و ... ولی مرد یه محرک بزرگ داره؛ نمیدونم چیه ولی خیلی براش مهمه برای همین دلو به دریا میزنه و یک ضربه با مشت به چشمان ترس میزنه ، مشتی که خیلی قدرتمند نبود ولی ترس را با آن هیبت ترسناک زمین زد. بعدا معلوم شد که ترس یک موجود ضعیف بوده و فقط با رفتن توی یک جلد ترسناک می خواسته مرد رو از میدان زندگی بیرون کنه.

بله! تو باید به خاطر محرکت بجنگی

به خاطر زندگی، همسرت و یا خانواده ات و مهمتر از همه خودت.

 

این نوشته اولش تو سایت بالاتر از بالا...قرار گرفته بود و توی تحریریه چاپ شده بود و به همین خاطر بعضیا گفته بودن که چرا نوشته هارو  می قاپین؟ خب نوشته ی خودمه